• Single core solar cable photovoltaic AC and DC cable  PV cable for photovoltaic system
  • High performence Copper RG6 Coaxial cable 100m CATV Antenna
  • Copper RG6 coaxial cable with power RG6+2C cable
  • Cat 7 Ethernet Cable High Speed 10Gbps 600Mhz

Rreth Nesh

ASTON CABLE, Që nga viti 2000, fokusohet në prodhuesin e kabllove, kërkimin dhe zhvillimin. Ne ofrojmë të gjitha zgjidhjet e kabllove dhe telit, si kabllo komunikimi, kabllo rrjeti, kabllo koaksiale, kabllo kontrolli, kabllo alarmi, kabllo altoparlanti, tela CCAM etj.

Klientët tanë shpërndahen në të gjithë Evropën, Azinë, Afrikën, Amerikën e Jugut. Me teknologji të avancuar dhe kontroll të rreptë të cilësisë, ne shpresojmë që të jeni jo vetëm partneri ynë më i mirë i biznesit, por edhe miku ynë më i mirë.

Lexo më shumë

lajme te gjata